Salon Masażu Barbara Dobrucka-Pawłowska

Salon Masażu Barbara Dobrucka-Pawłowska

Salon Masażu Barbara Dobrucka-Pawłowska ma przyjemność świadczyć najwyższej jakości usługi, które pomogą przygotować się narzeczonym do ich najważniejszego dnia w życiu – ślubu.

Zrelaksuj się masażem: 

Uwolnij się od stresu, zdejmij z barków całe napięcie związane z przygotowaniami do ślubu, nasz klasyczny masaż pleców przeznaczony dla niej i dla niego są idealną formą odprężenia przed ślubem. Doskonale usuwa napięcie, pomaga odpocząć zmęczonym mięśniom, sprawia, że człowiek następnego dnia czuję się jak nowonarodzony. Polecany szczególnie osobom z problemami z kręgosłupem (bóle), z migreną oraz problemami z bezsennością. 

Zajmujemy się również liposukcją ultradźwiękową, ma ona na celu redukcję złogów tłuszczu oraz cellulitu co pozwala osiągnąć wyszczuplenie ciała. Liposukcja ultradźwiękowa jest bezpiecznym zabiegiem, który wykorzystuje nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych, pozwalającym osiągnąć efekt typowy dla liposukcji chirurgicznej. Modeluje sylwetkę i redukuje centymetry w obwodzie ciała.

Kolejną naszą specjalnością, gorąco polecaną zarówno Panu i Pani młodej jest dermomasaż podciśnieniowy, zabieg wykonujemy nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta Hebe. Głównym działaniem masażu podciśnieniowego jest jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Dermomasaż jest odpowiednikiem masażu ręcznego często stosowanego w fizykoterapii.

Nasze usługi nadają się świetnie zarówno dla niej i dla niego, a najwyższa jakość połączona z doświadczeniem i najnowszymi rozwiązaniami gwarantuje satysfakcję.

Dane kontaktowe:

ul. Zapleczna 3d/1, Kołobrzeg

tel. 605 968 439

www: www.salonmasazu.kolobrzeg.pl

powrót