Polonez

Polonez

Polonez

Hotel Polonez w Rymaniu jest rekomendowany jako idealne miejsce na wesele w woj. Zachodniopomorskim przez stronę Wedding-Dream i Panią Izabelę Janachowską, prezenterkę telewizji TVN Style oraz prowadzącą programy takie jak: „I nie opuszczę cię aż do ślubu” oraz „W czym do ślubu”

Hotel-Restauracja Polonez znajduje się w miejscowości Rymań w samym środku województwa, co powoduje, że łatwo dostać się do niego praktycznie z każdego miejsca.

Otoczony zielenią daje poczucie prywatności i świetnie nadaje się do ceremonii plenerowych oraz romantycznych sesji zdjęciowych.

Polonez dysponuje dwoma salami – elegancką salą bankietową, która z powodzeniem pomieści do 170 osób, oraz mniejszą, która świetnie nadaje się między innymi na poprawiny.

W tym miejscu możecie wybierać spośród ponad 90 pysznych i elegancko podawanych dań, w doborze których pomoże Wam doświadczona obsługa. Do wyboru macie cztery pakiety, których ceny zaczynają się od 155 zł. Ponadto para młoda może liczyć na apartament, a rodzice na bezpłatny nocleg. Posiadamy 136 komfortowo wyposażonych miejsc noclegowych.

Do dyspozycji gości pozostaje basen, zadaszony grill, plac zabaw dla dzieci oraz kręgielnia.

Hotel-restauracja Polonez, Rymań 

ul. Koszalińska 13, Rymań

tel.: 604 446 447

powrót