Kwiatowa uliczka

Kwiatowa uliczka

Kwiatowa uliczka

Wiele panien młodych nie chce już dziś sztucznych ozdób, błyszczących koralików, mnóstwa świecidełek, wysadzanych kryształkami diademów. Coraz częściej odchodzi się od przepychu i zbytku na rzecz prostoty i naturalności. Bajkową, romantyczną atmosferę i szykowny, ale nieprzesadzony wygląd można z powodzeniem uzyskać dzięki bezpretensjonalnym, zdawałoby się zwyczajnym, dodatkom, do których niewątpliwie zaliczyć należy kwiaty.
W tym nadzwyczajnym dniu kwiaty towarzyszą przyszłym nowożeńcom niemal w każdej chwili (niezależnie od tego, czy ślub odbywa się w Kołobrzegu, czy w Krakowie). Ich niezwykła uroda potrafi ozdobić nawet najbardziej banalny element. Trudno wyobrazić sobie bez nich stworzenie stroików, wianków i bukietów, dlatego są nieodłącznym składnikiem dekoracji ślubnych.

Joanna Jankowska  właściciel Kwiatowej Uliczki.

Od 15 lat na rynku florystycznym. Aktualnie uczennica Akademii Marioli Miklaszewskiej MF VI, członek Stowarzyszenia Florystów Polskich. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń florystycznych.

Wyobraźnia i radość tworzenia pozwalają twórczo podchodzić do każdego projektu. Szukając nowych inspiracji, łączę piękno kwiatów z potrzebą estetyki i profesjonalizmu.

www: kwiatowauliczka.pl

fb: facebook.com/kwiatowauliczka

instagram: @kwiatowauliczka

tel: 603 668 211

powrót