Creative DJ – Sebastian Pączkowski

Creative DJ – Sebastian Pączkowski

Dj na wesele Kołobrzeg Sebastian Pączkowski

Nazywam się Sebastian Pączkowski i witam Państwa serdecznie. Jako Dj, Wodzirej, oraz Konferansjer zajmuję oprawą muzyczną wesel oraz wszelkich imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

Jako DJ na wesele posiadam wiedzę muzyczną i spore doświadczenie. Nie obca jest mi znajomość historii muzyki, podstaw z zakresu budowy utworu muzycznego, obsługi sprzętu DJ-skiego, a są to elementy bez których trudno wykonywać profesjonalnie i z dbałością o detale ten zawód. Didżej to człowiek, któremu towarzyszą ciągłe poszukiwania nowej muzyki ale również ponownie odkrywa już tą istniejącą. Tylko w ten sposób DJ weselny sprosta oczekiwaniom gości w różnym wieku czy coraz częściej pochodzących z różnych kultur. Dobry DJ na wesele to przede wszystkim wnikliwy obserwator. Obserwuje zachowania gości, ich nastrój, odczucia, zaangażowanie po czym dokonuje analizy. Odgaduje pragnienia muzyczne gości, po czym je spełnia. Dostrzega zmęczenie i zwalnia tempo albo zaprasza na przerwę. Widzi rządzę szalonej zabawy i sięga po rozpalające zmysły przeboje.

Swoje sukcesy w tej dziedzinie zawdzięczam wieloletniemu doświadczeniu oraz kształtowaniu niezbędnych umiejętności na kursach oraz warsztatach szkolących profesjonalnych wodzirejów z całej Polski. Prowadzę imprezy o charakterze tanecznym lub integracyjnym, a moją specjalnością są wesela i bale. Obszar który obsługuję jako Dj Weselny to Województwo Zachodniopomorskie a w szczególności miasta takie jak: Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin.

Dane kontaktowe

Sebastian Pączkowski

Tel.604626113

www.sebastianpaczkowski.pl

info@sebastianpaczkowski.pl

powrót